Sloupky na plot vysoké kvality

Plotové sloupky vypadají sice úplně jednoduše, ale o to důležitější jsou – tvoří základ stabilního plotu. Ve společnosti DIRICKX razíme heslo „ploty na celý život,“ proto dodáváme výhradně kvalitní sloupky na plot. Chcete vědět, proč jsou tolik oblíbené?

  • Odolné vůči ohybu
  • Nedemontovatelné
  • Nevyžadují údržbu
  • Dostupné v mnoha barevných provedeních
  • Dlouho vydrží

Sloupky na plot vyrábíme z ušlechtilých materiálů v mnoha provedeních. Jejich společným jmenovatelem je elegantní design, vysoká kvalita a dlouhá životnost. Vyrobené jsou z jednoho kusu, proto se neohýbají ani nelámou a jsou vhodné pro použití v jakémkoli terénu.

Plotové sloupky vyrábíme více než v 200 odstínech RAL a v mnoha průměrech. Stačí si jen vybrat na našem e-shopu. Pokud potřebujete zvýšit bezpečnost, doplňte plot o ostnatý drát, žiletkový pás nebo bavolet. To vše vám naše plotové sloupky umožní. Je to jednoduché, stačí si jen vybrat a objednat na našem e-shopu.

Spojením plotových sloupků a oplocení DIRICKX vznikne jedinečná kombinace, plot na celý život. Výsledky nezávislých testů VTÚO v Brně potvrdili vysokou kvalitu plotů DIRICKX a prokázaly, že životnost přesáhne 70 let.

Plotový sloupek AXIS

Elegantní design dostupný v široké škále barevných odstínů. Unikátní montážní systém EASYFIX usnadňující stavbu.

Sloupek AXIS je vhodný pro residenční trh, administrativní zóny i vysoký stupeň zapezpečení.

Plotový sloupek AXOR

Netypický design a technické řešení- estetické řešení. Pletivo upevňujete do otvorů ve sloupku, díky čemuž šetříte čas potřebný pro stavbu plotu.

Plotový sloupek UNIVERS

Zaoblený profil plotových sloupků představuje estetické řešení plotu. Navíc je univerzální a vhodný pro všechna použití, jako rohový, průběžný i koncový. Možnost doplnit bavolety.

Plotový sloupek STANDARD PLUS

Kulatý průměr plotového sloupku harmonicky začleníte do každého terénu a díky jednoduchému způsobu upevnění snadno natáhnete pletivo s napínacím drátem i bez něho.

Nemůžete si vybrat v nabídce plotových sloupků? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

Nemůžete si vybrat v nabídce plotových sloupků? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Podívejte se na realizace

Sloupky - standard plus Sloupky - univers

Tisknout