Samonosné posuvné brány pro velké areály i rodinné domy

Samonosné brány jsou posuvné brány bez kolejnic, výjimečné svým elegantním designem, dokonalou stabilitou, rychlým otevíráním a snadnou ovladatelností. Vyberte si samonosné brány doplněné o veškeré příslušenství dle norem pro motorizované brány. Průjezd brány můžete mít od 3 do 12 metrů a výšku od 1 do 2.50 metrů. Vždy se můžete spolehnout na kvalitní povrchovou úpravu (komaxit + PVC vrstva).

Samonosné brány pro velké areály i rodinné domy Samonosné brány pro velké areály i rodinné domy Samonosné brány pro velké areály i rodinné domy

Pořiďte si samonosnou posuvnou bránu včetně montáže a záručního servisu

Samonosné posuvné brány vám velmi jednoduše namontujeme. Není třeba velkých zásahů do okolí, ani do oblasti průjezdu. Zemní práce jsou omezeny pouze na upevnění sloupků a řídícího mechanismu. Ovládání samonosné brány si můžete zvolit manuální nebo motorizované. U manuální verze upravujeme vertikálně západku, aby bylo dosaženo přesného vyrovnání zámku. Tento bezpečnostní, zesílený zámek má cylindrickou vložku evropského typu, která nejde rozmontovat, pokud je brána zavřená.

Uvažujete o koupi samonosné brány? Inspirujte se i na portálu jaknaploty.cz. V článku Praktické samonosné brány se dozvíte další zajímavé informace.

Prohlédněte si realizované zakázky

Samonosné brány a branky fotogalerie

Použití: Průmysl – Veřejná správa – Vysoká bezpečnost

Montáž

  1. připravte základy dle přiloženého plánku zemních prací
  2. umístěte a přišroubujte vodící sloupek a zadní doraz
  3. uvolněte zadní doraz a upevněte křídlo brány 
  4. umístěte dorazový sloupek a proveďte potřebné vyrovnání ( nastavení zámku a západky)

UPOZORNĚNÍ
Brána musí být namontována s ohledem na rozměry uvedené v přiložených technických plánech. Samonosná posuvná brána může být doplněna o motorizaci. Montážní postupy a plán zemních prací jsou k dispozici na vyžádání.

Nominální průjezd (m) Délka manuálního nebo motorizovaného křídla (m) Skutečný průjezd manuální nebo motorizované brány (m) Profil nosníku (mm)
3 5,18 2,7 220x220
4 6,19 3,7 220x220
5 7,79 4,7 220x220
6 8,8 5,7 220x220
7 10,25 6,7 220x220

Pro konzultace, objednání plotů DIRICKX či k přímému odběru prosím kontakjte naši centrálu nebo nejbližší obchodní zastoupení.

Pokud nás chcete kontaktovat on-line použijte kontaktní formulář.

Kontaktujte nás. Poradíme vám s výběrem a vypracujeme cenovou nabídku ZDARMA

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš email. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout