Ploty a oplocení pro moderní a praktické bydlení

Vlastníte rodinný dům se zahradou? Pak nepřehlédněte nabídku plotů a oplocení od společnosti DIRICKX. Poplastovaná a pozinkovaná pletiva jsou hitem posledních let! Dokonale splývají s okolní výstavbou i krajinou, jsou bezúdržbové a zakoupíte je za překvapivě nízké ceny. Nabízené ploty se navíc hodí i pro oplocení firemních budov, objektů či vozových parků.

Ploty a oplocení Ploty a oplocení Ploty a oplocení

Co všechno vám přinesou ploty od společnosti DIRICKX

  • Moderní oplocení vhodné na veřejné i soukromé pozemky.
  • Nulové nároky na údržbu a dlouhá životnost desítky let.
  • Výběr až z 200 barev dle vzorníku RAL a design přizpůsobený vašim požadavkům.
  • Variabilita použití pro jakýkoliv typ terénu.
  • Možnost profesionální montáže a servisu plotů a oplocení.

Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám! Zpracujeme vám cenovou nabídku ZDARMA.

Vyberte si oplocení dle svých potřeb

Čtyřhranné poplastované pletivo

Čtyřhranné poplastované pletivo se velmi dobře přizpůsobí jakémukoliv terénu. Jsou tedy všestranná a hodí se pro oplocení zahrad, parků, průmyslových prostorskladů nebo i sportovních zařízení.

Pletiva pletená v rolích

Oplocení určené speciálně pro veřejná místa - školy, hřiště nebo třeba obecní parky. Pletiva pletená v rolích jsou však univerzální a můžete je bez obav použít i pro oplocení větších zahrad rodinných domů.

Svařované pletivo v rolích

Pletiva svařovaná v rolích nachází své uplatnění zejména v sadařství a při chovu ptactva nebo drobného domácího zvířectva. Jejich hustá okatost a trny v horním okraji zajišťují obranou i ochrannou funkci.

Plotové svařované panely

Svařované panely vypadají dobře na pohled a jsou přitom odolnější než běžné pletivo. Nabízíme vám je v řadě několika typů a barevných možností, díky čemuž se dají skvěle začlenit do okolní zástavby.

Mřížové oplocení

Avantgardní design, pevné a bezpečné profily nebo široká paleta barev. To všechno (a ještě mnohem víc) jsou přednosti mřížového oplocení od společnosti DIRICKX. Vyberte si atypický plot k domu nebo průmyslovému objektu.

Pletivo na plot

Pořiďte si kvalitní pletivo na plot. Z našeho sortimentu vám doporučujeme zejména svařované pletivo v rolích, svařované panely, oplocení pro zemědělství nebo ploty pro sportoviště. S výběrem vám rádi pomůžeme.

Poplastované pletivo: Levné a rychlé řešení pro oplocení vašeho pozemku

Poplastované pletivo se používá nejčastěji pro oplocení zahrad, sadů nebo zemědělských objektů. Plotové poplastované pletivo je bezúdržbové a má dlouhou životnost. Jeho montáž je navíc velice jednoduchá.

PVC pletivo

PVC pletivo patří mezi nejoblíbenější typy oplocení. Jeho předností je jedinečná povrchová úprava, která zaručuje dlouhou životnost. Vysoce odolné PVC pletivo se hodí pro veřejné i soukromé pozemky.

Kontaktujte nás. Odborně vám poradíme s výběrem a vypracujeme cenovou nabídku ZDARMA.

Kontaktujte nás. Odborně vám poradíme s výběrem a vypracujeme cenovou nabídku ZDARMA.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Podívejte se na realizace

Vysoká bezpečnost

Tisknout